SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Skedar 12756097

nr 1275 6097

Skedar

6+ 1 delar. Förgyllt silver, sent 1800 tal, importstämplar. Längd: 13-24 cm, vikt: ca 170g

Utrop:

700 kr

Såld:

700 kr

måndag 16 september 2019
kl 18:05:32